Суперечку щодо користування костелом вирішують вже кілька років.

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про будівництво у Києві «Будинку музики». Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням реліз Міністерства культури та інформполітики.

Згідно з документом, який ухвалили сьогодні на засіданні уряду, об’єкт мають побудувати до кінця 2023 року.

«…Міністерство культури та інформаційної політики має до кінця 2023 року реалізувати проект будівництва в Києві «Будинку музики» та перемістити до нього державне підприємство «Національний будинок органної та камерної музики України», — йдеться в повідомленні.

Крім того, Мінкульту доручили розпочати процес передання будівлі костелу святого Миколая у безоплатне користування Парафії святого Миколая Римсько-Католицької Церкви в Києві.

Відомо також, що поки новий концертний зал не збудовано, релігійна громада та Будинок органної музики будуть спільно користуватися приміщеннями костелу.

Нагадаємо, про конфлікт щодо права користуванння костелом святого Миколая у Києві ми писали кілька тижнів тому. Тоді артисти Будинку органної музики заявили, що найближчим часом костел передадуть церкві, і музикантам не буде де виступати. Додамо також, що в костелі давно потрібно робити ремонт.

Фото: фесбук