Останнім часом на вулицях міста можна побачити чимало туристів із Саудівської Аравії.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Понад 300 тисяч іноземців відвідали Київ від початку 2021 року. Найбільше туристів приїхало зі США, Туреччини та Ізраїлю. Водночас у столиці України побували ще 500 тисяч внутрішніх туристів.

Олександр Павличук, прес-секретар заступниці голови КМДА Марини Хонди, розповів, що наразі в Україну масово їдуть туристи з Саудівської Аравії. Це відбувається тому, що наша країна зараз одна з небагатьох відкритих країн для Саудівської Аравії.

«Це туристи “при грошах”. Україна для них цікава як точка шопінгового туризму. Витрачають вони по-різному, але в середньому – близько 2500-3000 доларів за одну родину. Порівняно з їхніми магазинами, у нас доступніший шопінг, який своєю якістю не поступається європейським магазинам», – зазначив пан Олександр.

Окрім шопінгу туристів із Європи та Америки, за словами Олександра Павличука, наразі цікавить Чорнобиль та культурні пам’ятки Києва.

Також прес-секретар Марини Хонди поділився новинками туристичного Києва.

«Близько місяця тому ми відкрили першу точку продажу Kyiv Pie – нового гастрономічного символу Києва. Окрім цього, зараз ми працюємо над створенням нового інклюзивного маршруту для людей із порушеннями зору. Початок цього маршруту було покладено минулого року – ми встановили 3D-фігуру Софії Київської. Будемо розширювати цей маршрут. Він протягнеться від Арки Дружби народів до Софії Київської. На маршруті будуть встановлені різні фігури з написами шрифтом Брайля. Якщо все буде добре, то цей маршрут запрацює вже наступного року», – розповів Олександр Павличук.

Водночас пан Олександр повідомив і про «Академію гостинності», що буде важливим внеском для розвитку туризму.

«Приїхати в Київ варто тому, що це серце України. Тут можна дізнатися про всю країну в одному місті», – наголосив Олександр Павличук.

Фото: фейсбук