Один з перших таких пунктів можуть відкрити на Гната Хоткевича, 1В, але лише для працівників ТРЦ.

Пунктів щеплень незабаром може побільшати: вакцинуватимуть не тільки в лікарнях та МВЦ, а й в торговельно-розважальних центрах. Про це в прямому ефірі програми «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ» розповіла керівниця GR-Асоціації рітейлерів України Наталія Петрівська.

«Хочу уточнити, ми говоримо не про супермаркети, а про торгові центри, де може знаходитись значна кількість людей, відвідувачів. Дуже комфортні умови для вакцинації (…) Ми розглядаємо не тільки ТРЦ, а й бізнес-центри, але щоб відкрити такий центр вакцинації є певні умови, які погоджуються з Держпродспоживслужбою. Хотіли, щоб таких невеличних центрів вакцинації, навіть для працівників цих бізнес-центрів, було набагато більше і це було б зручно» — зазначила Петрівська.

За її словами, розміщення пунктів вакцинації в ТРЦ значно спростить логістику для усіх охочих зробити щеплення. Також Петрівська повідомила, що зараз розглядається можливість відкриття такого пункту в ТРЦ «Проспект» (Гната Хоткевича, 1В), але лише для працівників центру.

Нагадаємо, в Україні пункти щеплень відкрили в ТРЦ у Львові, Херсоні та в Одесі. Така практика в інших країнах показала гарний результат.

Як ми повідомляли, про відкриття пунктів вакцинації в рітейлерів МОЗ вів перемовини із власниками торгових мереж наприкінці травня.

Фото: КМДА