Центри хочуть відкрити у всіх районах столиці.

Про це повідомили на офіційному сайті Київської міської ради.

Сьогодні, 14 липня, депутати Постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики розглянули проект рішення щодо створення Центрів раньонного втручання в усіх района Києва.

Марина Порошенко, депутатка Київради, голова Постійної комісії, наголосила, що цей проект рішення дозволить вже у наступному році створити у кожному районі Києва соціальні установи для виявлення та профілактики порушень у дітей від народження до чотирьох років та підтримки їх родин.

«Створення Центрів раннього втручання ще на крок наблизить Київ до кращих європейських та світових прикладів надання соціальних послуг. У всіх розвинутих країнах світу вже довгий час успішно функціонує мережа центрів раннього втручання. Їх діяльність спрямована на раннє виявлення, профілактику та зменшення порушень розвитку у дітей, а також на супровід та підтримку їх родин», – підкреслила Марина Порошенко.

За словами депутатки, послуга раннього втручання довела свою ефективність, оскільки дозволяє вчасно виявляти та коригувати порушення розвитку дитини, допомогти їй уникнути інвалідності та забезпечити повноцінне життя у майбутньому.

Фото: фейсбук