У Києві у ніч проти 23 липня підпалили  будинок голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна.

Про це повідомляє Центр протидії корупції.

«Сьогодні вночі було підпалено будинок голови правління ЦПК Віталія Шабуніна. Ці фото – свідчення того, що влада не може захистити громадських активістів», – йдеться у повідомленні.

Пожежа сталася на вулиці Ентузіастів 16а, будинок 4 (метро «Славутич»)

За словами ЦПК, постраждалих немає: Віталія з сім’єю не було вдома, а батьки встигли вибігти – сусідка почула вибух і побачила, як спалахнув вхід.

Сьогодні вночі було підпалено будинок голови правління ЦПК Віталія Шабуніна. Ці фото – свідчення того, що влада не може…

Опубліковано Центр Протидії Корупції Середа, 22 липня 2020 р.

Віталій Шабунін на своїй сторінці у Facebook  написав, що два тижні тому газова служба перевіряла у будинку лічильник.

«Спеціально для Аваківських експертів: рівно два тижні тому газова служба перевірила лічильник і всі з’єднання. Запрошую журналістів побачити все на власні очі сьогодні о 13:00. Хочемо вкотре нагадати про неспроможність влади захистити громадських діячів. Адреса: 16-а Ентузіастів, буд 4. Це 15 хв від метро Славутич (НЕ Русанівські Сади). Як християнин благословляю виконавців і замовників. Останнім дякую за мотивацію працювати ще більше», – написав Шабунін.

На фото мій підпалений сьогодні вночі дім. Ніхто не постраждав: нас з дітьми не було, а батьки встигли вибігти….

Опубліковано Vitaliy Shabunin Середа, 22 липня 2020 р.

Нагадаємо, вчора – 22 липня – у Дарницькому районі спалили автівку колишнього співробітника Верховної Ради – В’ячеслава Масонського.

Фото: Facebook