Підключення житлових будинків залежатиме від погоди.

У Києві вже підключили близько 900 закладів бюджетної сфери – шкіл, дитсадків та лікарень. Про це сьогодні під час онлайн брифінгу повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що попри достатньо складний період підготовки до зими через кризову ситуацію із закупівлею газу, Київ технічно повністю готовий до зими.

«Теплопостачальні компанії провели всі необхідні регламентні роботи, у тому числі гідравлічні випробування мереж. І для соціальної сфери столиці – шкіл, дитсадків, лікарень – опалювальний сезон уже розпочався. Згідно з розпорядженням КМДА з 1 жовтня ми розпочали підключення цих закладів за їхніми індивідуальними заявками. Станом на ранок 13 жовтня тепло вже отримують близько 900 дитячих садочків, шкіл та лікувальних закладів. Підключення триває. Я звертаю увагу керівників цих закладів, щоб вчасно подавали заявки, і температура в приміщеннях була комфортною, враховуючи важливу соціальну функцію установ», – заявив Петро Пантелеєв.

За його словами, підключення житлових будинків залежить від погоди.

В КМДА нагадують, що ухвалили рішення про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства «Київтеплоенерго» на 2 мільярди гривень. Повідомляється, що це один із «необхідних кроків, щоб стабільно пройти опалювальний сезон і не допустити зростання тарифів на тепло для населення».

Також Пантелеєв повідомив, коли чекати опалення мешканцям житлових будинків.

Фото: КМДА