Керуючі компанії підготували понад 10 тисяч тонн посипального матеріалу.

Про це повідомили у КМДА.

У повідомленні зазначили, що для подолання наслідків негоди, зокрема для роботи в снігопади, комунальні керуючі компанії підготували понад 10 тисяч тонн посипального матеріалу та 157 одиниць техніки для розчищення дворів житлових будинків, міжквартальних проїздів. Також комунальне об’єднання «Київзеленбуд» підготувало 88 одиниць техніки розчищення територій парків та скверів.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелєєва, кожне підприємство має свою зону відповідальності і територію, за якою закріплені бригади механізованого та ручного прибирання, адже є локації, де габаритна техніка просто не проїде.

«Загалом працює близько 3,6 тисячі працівників житлово-експлуатаційних дільниць та близько тисячі працівників районних зеленбудів. Однак пам’ятати про свій обов’язок вчасно приводити до ладу закріплену на за ними територію міста повинні усі служби та підприємства незалежно від форми власності – комунальні чи приватні. Контроль за цим здійснюють інспектори благоустрою», – проінформував заступник мера.

Він також зазначив, що на складах підприємств підготовлений посипальний матеріал: сіль, пісок. Однак за потреби, враховуючи погоду, підприємства здійснюватимуть додаткову закупівлю матеріалу.

Нагадаємо, раніше ми писали, що КК «Київавтодор» має 458 одиниць основної і 128 одиниць додаткової техніки для прибирання снігу й нанесення протиожеледних засобів.

Фото: КМДА