Попри локдаун у столиці, прихильників Анатолія Шарія звезли з різних міст України.

Окружний адміністративний суд Києва почав розглядати позов Міністерства юстиції з проханням заборонити діяльність «Партії Шарія» в Україні. Через це під будівлею ОАСКу зібралися прихильники і противники проросійського блогера, повідомив у прямому включенні журналіст програми «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Всього під ОАСКом зібралося приблизно 300 чоловік, але близько до суду їх не підпускають нацгвардійці та поліція, які посилено охороняють тут порядок.

Як пояснив очільник Мін’юсту Денис Малюська, позов до суду подали через «численні порушення Конституції та законів України політичною партією». Прихильники Шарія натомість усі звинувачення відкидають, а можливу заборону діяльності партії називають «неконституційною». Знімальній групі вдалося дізнатися, що людей на мітинг за Шарія мобілізували не лише з Києва, а й з інших міст — зокрема, Запоріжжя, Одеси та Миколаєва.

Учасники мітингів все ж сподіваються взяти участь у судовому засіданні, дехто — навіть в якості третьої сторони.

Як ми повідомляли, СБУ оголосила про підозру у державній зраді відомому проросійському пропагандисту Шарію — силовики вважають, що він «працює» на замовлення структур РФ.

Фото: Фейсбук