Боротьба за територію спорткомплексу точиться понад 3 роки

У Києві під Господарським апеляційним судом 21 грудня мітингували діти. Це вихованці спортивного комплексу «Восход», які вимагають повернути їм можливість займатися спортом, повідомляє програма «Київ. Newsroom» на телеканалі «Київ».

Діти прийшли мітингувати разом із тренерами. Їх спорткомплекс розташований  на території колишнього радіозаводу. Боротьба точиться вже три роки поспіль –  між дитячо-юнацькою спортивною школою «Восход» та громадською організацією під назвою «Спортивний клуб Восход».

Раніше суд визнав право власності всіх об’єктів колишнього київського радіозаводу за громадською організацією. Але у спортивній школі це рішення вважають неправомірним. І нині вони вимагають повернути майно громаді, аби діти продовжували займатись спортом.

«У цих спортивних спорудах була створена ДЮСШ і Спортивна дитячо-юнацька школа олімпійського резерву. І ці спортивні школи понад 20 років через державні кошти обслуговували ці спортивні будівлі. Але рейдери через громадську організацію «Спортивний клуб Восход» захопили всі активи», – каже один із учасників мітингу.

Активісти заявляють, що рейдери через Громадську організацію «Спортивний клуб Восход» намагаються продати клуб, аби на цьому місці створили новий житловий комплекс.

«В четвер вони вже намагалися через чорних рейдерів внести в реєстр зміни і перепродати це майно, за яке був суд. Сьогодні судді перенесли засідання на середу, 23 грудня, на 9 ранку. Тому  в середу ми знову будемо тут», – каже учасниця акції протесту Марина Козаченко.

Зазначимо, на сьогодні на базі спорткомплексу працюють секції боротьби, дзюдо, гімнастики, міні-футболу та панкратіону. Тут також проводяться змагання з різних видів спорту київських і Всеукраїнських федерацій.

Нагадаємо, сьогодні у Києві мітингували під Міністерством культури – вимагали заборонити забудову Обсерваторної гірки.

Фото: скріншот youtube