Наразі він у лікарні і чекає на 2 операцію.

Під час обстрілів на Татарці постраждав хлопець, який два дні тому повернувся з рідного Кривого Рогу до столиці. Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”. 

Так, 33-річний Ігор, в момент бомбардування йшов з роботи додому. За його словами, перша ракета влучила за декілька сотень метрів перед ним, друга вже у 10-ти, коли він намагався втекти від першого удару.

Kyiv Media

“Я йшов з роботи десь 0 8 вечора, живу на вулиці Татарській, на горі. І коли я пройшов Львівський квартал, я почув як зашипіло у повітрі і був перший вибух. Я рефлекторно почав бігти назад і вибухнуло вдруге. Коли я отямився, то зрозумів, що мене завалило камінням і мені важко дихати. Я зміг самостійно вилізти з-під завалів, подивився, що жінка лежала, не рухалась і люди були недалеко, і я їм показав, що я живий. Далі вже пам’ятаю парамедика, який вколов мені препарат”, – згадує Ігор.

Як розповіли медики,  хлопець народився в сорочці. Вночі його прооперували, через тиждень буде ще одна операція, йому поставлять фіксуючий предмет на ногу, курс реабілітації і виписка додому.

Kyiv Media

“Він поступив до нас у стані середнього ступеня тяжкості. Проте був у свідомості, і все пам’ятиає. Він був повністю обстежений і направлений на операцію. Там йому наклали апарат зовнішньої фіксації нижньої кінцівки і провели ампутація 5 пальця. Стан його зараз стабільний”, – розповів ортопед-травматолог Олександр Кулянда.

Нагадаємо,  внаслідок обстрілів постраждало 10 осіб, 4 госпіталізували, одна людина загинула.

Фото: скріншоти