Волонтери шукають собачників, які знайомі з особливостями виховання породи кане-корсо.

У Києві пес породи кане-корсо декілька днів охороняв тіло свого померлого господаря. До покійного він не підпускав ні поліцію, ні рятувальників — повідомили в столичній «Команді порятунку тварин».

Повідомляється, що інцидент з собакою стався 26 грудня 2021. Рятувальники не могли дістатися до тіла чоловіка, бо пес його охороняв. Причину смерті господаря в дописі не вказують.

«На місці виявилося, що собака охороняє територію та не дає потрапити до квартири. Рятувальники забезпечили доступ родичів та поліції. Після цього нібито майбутні господарі ввели заспокійливий препарат собаці та сказали, що повезуть її на евтаназію» — йдеться в дописі.

Собаці довелося вколоти заспокійливе. Віддавати його на евтаназію рятувальники не захотіли.

«Віддати пса у розквіті сил на приспання рятувальники не змогли. Пес був під дією заспокійливого, йому в будь-якому разі був потрібен ветеринарний огляд, тому собаку госпіталізували. Зараз він здоровий, але все ще знаходиться в клініці на стаціонарі» — повідомили волонтери.

Нині для кане-корсо шукають нового господаря. Тварині 5 років, вона кастрована, звати Дарт.

«Пес пережив 5 днів ув’язнення з мертвим господарем, зазнав серйозного стресу, але до останнього його охороняв. Шукаємо відповідальних господарів, знайомих з особливостями породи та які мають безпечні умови для утримання великої собаки» — пишуть волонтери.

Всі подробиці можна дізнатися за телефонами 093-986-22-62, 098-844-79-37.

Фото: Фейсбук