Договором передбачені нові стандарти щодо перевезень пасажирів у столиці.

Костянтин Усов, заступник голови КМДА, на своєму Telegram-каналі повідомив, що КМДА розробила кардинально інший типовий договір «Про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування». 

Наразі документ вже передали на підписання перевізникам – переможцям конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

«Це найбільш глибокий і детальний договір з усіх, що були до сьогодні. Його положення значно розширюють предмет контролю перевізників з боку КМДА і визначають дуже чіткі стандарти надання послуги з перевезення пасажирів у столиці», – пояснив Костянтин Усов.

За словами заступника голови КМДА, більша частина формальних пунктів попередніх договорів замінена на реальні.

«Наприклад, пункт про наявність кондиціонеру в салоні, який існував десятиріччями, зовсім не означав його справність. Більше того, справність кондиціонеру не означала, що він умикався, адже перевізники воліли заощаджувати на витратах пального. Це був приклад формального підходу», – зазначив Костянтин Усов.

Водночас у договорі прописали й вимоги до температурного режиму в салоні транспорту.

«Натомість тепер у договорі ми говоримо про конкретний предмет контролю – не сам кондиціонер, а граничний температурний режим, який перевізники повинні забезпечити в салоні: влітку не більше 22 градусів, взимку не менше 15 градусів. Ось це реальний стандарт, дотримання якого легко виміряти», – пояснив заступник голови КМДА.

Окрім цього, договором забороняється будь-яке шумове (музика) або візуальне (плакати, компакт-диски, іграшки) забруднення салону перевізників.

Кожен автобус у столиці має буде обладнаний мінімум п’ятьма кнопками зупинки на вимогу. За кабіною водія має висіти плакат визначеного містом зразка з наступною інформацією:

  • ідентифікатори перевізника;
  • особа водія: його фото, дата народження, прізвище, ім’я, по-батькові, номер водійського посвідчення;
  • способи зворотного зв’язку для пасажирів;
  • права та обов’язки водія та пасажирів.

За новим договором, водії мають бути одягнені в типову уніформу. Також кожен керманич повинен пройти курс домедичної допомоги та інструктаж щодо особливостей посадки/висадки пасажирів з інвалідністю.

Водіям під загрозою одностороннього розірвання договорів категорично забороняється курити в салоні автобусу.

У договорі також є положення, передбачені законом «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Зокрема надання послуги водіями та кондукторами має здійснюватися українською мовою.

Місто також розробило проект додаткової угоди для врегулювання правовідносин із перевізниками, які ведуть свою діяльність на підставі договорів, укладених з Києвом у попередні періоди. Угоду запропонують до підписання всім перевізникам, які наразі обслуговують міські маршрути відповідно до чинних договорів.

«Усім без винятку перевізникам, які працюють зараз та хочуть і надалі надавати послуги з перевезення на маршрутах міста, доведеться прийняти нові правила. Ми запропонуємо їм добровільно підписати додаткові угоди. Ці ж умови вони побачать і на всіх наступних конкурсах. Замість мотлоху на колесах на дорогах Києва мають з’явитися доступні, сучасні й комфортні автобуси», – заявив Костянтин Усов.

Фото: КМДА