Від ранку інвестори мітингують під Кабміном, а тепер перемістились до Офісу президента.

Про це з місця події повідомляє журналістка телеканалу “Київ”.

Протестувальники вимагають вирішити ситуацію із замороженим будівництвом житлових комплексів “Патріотика”, “Патріотика на озерах” та “Еврика”. Мітингувальники запалили фаєри.

Під Офісом президента, куди мітингувальники прийшли з 11:00, інвестори будуть виступати та зачитувати свої вимоги. Ключова із них – добудувати за три роки квартири для 11 тисяч сімей. Планували також мітингувати під Нацбанком.

Відомо, що забудовник зібрав з інвесторів загалом понад 13 млрд грн, а люди своїх квартир так і не отримали.

Нагадаємо, у квітні 2021 року було підписано Меморандум про добудову та передачу квартир інвесторам збанкрутілого банку “Аркада”. Згідно Меморандуму, фінансуватися добудова буде за рахунок надходжень від дебіторської заборгованості фондів фінансування будівництва групи компаній «Аркада». Та коштів, які є на рахунках “Аркади”.

У травні прокуратура повідомила екс-першому заступнику голови правління банку “Аркада” про підозру у розтраті 22 мільйонів гривень вкладників. За цим же епізодом було повідомлено про підозру і екс-директору банку Костянтину Паливоді.

Раніше, у вересні 2020 року, прокуратура повідомила екс-голові правління  банку про підозру у привласненні 50-ти мільйонів гривень з фондів фінансування будівництва житлових комплексів “Еврика” та “Патріотика”. Паливоду тоді посадили під арешт із правом застави, а добудовувати ЖК банку взялася Stolitsa Group.

Однак мітинги інвесторів банку відновилися – у червні вони вкотре перекривали рух.

Фото: РБК-Україна