Постраждалі звернулися у "Київгаз", і там їм підтвердили, що жодних робіт за вказаними адресами не проводять.

У Дніпровському районі Києва помітили молодих людей, які ходять по квартирах, представляються співробітниками “Київгазу” і збирають у людей похилого віку гроші нібито на газове обладнання. Про нову такий випадок розповіла у Фейсбуці користувачка Олександра Єрченко.

З її слів, молоді хлопець та дівчина орудують на Дніпровській набережній, де у людей похилого віку збирають від 500 до 3000 гривень “на заміну газопроводу” та продають “установку аварійної сигналізації” на газову плиту.

Мешканка мого будинку вже постраждала на 2500 тисяч. Я не встигла попередити. Звернулася в поліцію“, – написала жінка.

Повідомляється, що у «Київгазі» постраждалим підтвердили, що жодних робіт у цьому районі не проводиться. Якщо такі роботи все ж проводяться – з людей ніяких коштів не збирають.

У «Київгазі» підтвердили, що жодних робіт у нашому районі не проводиться, тим більше у вихідний день. Якщо проводяться – це безкоштовно, так що ніяких зборів бути не може” — написала вона.

Також жінка опублікувала фото одного з таких “працівників” на ім’я Ігор Бурак. У «Київгазі» підтвердили, що людина з таким ім’ям  у них не працює і посвідчення справжніх працівників виглядає зовсім інакше.

Авторка допису у підсумку повідомила, що з шахраями буде розбиратися поліція, однак не уточнила, чи вдалося затримати людину на фото.

У коментарях під дописом інші дописувачі впізнали хлопця, деякі пишуть, що нібито саме хлопець на фото одурив ще одну жінку на 2700 грн.

Нагадаємо, раніше в “Київгазі” наводили три варіанти, як розпізнати їхнього працівника: за формою, за посвідченням та за документами.

Щоб перевірити, чи дійсно співробітник компанії прийшов перевірити лічильники, можна звернутися в службу підтримки в Телеграмі або подзвонити до контакт-центру за номерами: (044) 495-04-04, (097) 495-11-04.

Фото: Фейсбук