Ймовірно, підозрюваний хотів у такий спосіб збагатитися.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Київської міської прокуратури.

У дописі зазначили, що інспектору ДУ «Київський слідчий ізолятор» оголосили про підозру за фактом придбання, зберігання та спроби пронесення на територію режимної установи наркотичних, психотропних речовин у великих розмірах та сильнодіючого лікарського засобу з метою збуту серед утримуваних осіб (ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 321 КК України).

За матеріалами досудового розслідування, інспектор СІЗО нібито з метою особистого збагачення незаконно придбав великий обсяг наркотичних засобів та психотропних речовин, а також сильнодіючий лікарський засіб, щоб у подальшому збувати це все особам, які перебувають під вартою.

«Використовуючи своє службове становище та будучи обізнаним з порядком проходження контрольно-пропускного пункту, інспектор намагався пронести заборонені речовини на територію режимної установи, однак був викритий правоохоронцями при перевірці особистих речей», – зазначили в прокуратурі.

Наразі щодо цієї справи тривають слідчі дії та вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Водночас правоохоронці перевіряють причетність інших осіб до вчинення злочину.

Ймовірне правопорушення викрили прокурори спільно зі слідчими Територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві за оперативного супроводження Головного оперативного управління ДБР та оперативного відділу ДУ «Київський слідчий ізолятор».

До слова, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Фото: фейсбук