Колишньому керівнику одного з підприємств закидають зловживання службовим становищем.

Київська міська прокуратура спільно зі слідчими ДБР провела обшуки в офісах КП «Житлоінвестбуд-УКБ». Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Згідно з матеріалами слідства, екс-керівник підприємства начебто розробив злочинну схему, згідно з якою використовував підконтрольне підприємство, яке отримувало найбільшу частку будівельних підрядів.

«Зокрема встановлено, що замовником будівництва одного із багатоквартирних будинків у столиці було благодійне об’єднання, кінцевим бенефіціарним власником якого є екс-керівник КП, а генеральним підрядником інше підконтрольне йому підприємство. У подальшому право власності на житло загальною площею 1640 кв. м у вказаному багатоквартирному будинку отримали наближені до екс-керівника особи, також його заступник та родичі» — зазначають у відомстві.

За адресами КП «Житлоінвестбуд-УКБ» та КП «Київське міське бюро технічної інвентаризації» проведено обшуки начебто з метою відшукання первинних фінансових документів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень.

Як ми повідомляли, раніше після обшуків фіскали нібито нарахували стомільйонні збитки для Києва.

Фото: прокуратура