Контролери пропускають лише обмежену кількість людей.

З вівторка, 23 вересня, у Києві почали діяти нові обмеження на перевезення пасажирів у комунальному транспорті, зокрема, у швидкісному трамваї. Про це повідомляють кореспонденти KyivMedia.

Так, відсьогодні у кожен трамвай контролери пускають щонайбільше 30 людей і лише через передні двері. Через це на кінцевій станції «Ромена Роллана» утворилася черга на кількасот метрів — щоб дочекатися «свого» трамвая, в годину пік потрібно було пропустити щонайменше 10 інших. Таким чином, виходить, що у чергах збирається орієнтовно 300-350 пасажирів.

Черги до станцій починаються далеко від кас на турнікетів
Щоб дочекатися «свого» потяга, слід чекати від 20 до 45 хвилин

Також слід зауважити, що людей з дитячими візками та з інвалідністю контролери пропускають без черг і через вільні двері.

На інших станціях швидкісного трамвая, особливо тих, які ближче до центру і «Старовокзальної», натовпи пасажирів не такі великі, а починаючи зі станції «Політехнічний інститут» людей впускають/випускають через усі двері. Зауважимо, що пасажири дивуються таким обмеженням, оскільки хоч кількість людей у трамваях і зменшилася, більшість з них стоять переважно біля передніх дверей, через що всередині вагонів також утворюються черги.

Зазначимо, що черги на станціях швидкісного трамвая часто утворювалися і раніше через нову систему оплати за проїзд, яка часто виходить з ладу.

Також нагадаємо, що учора стало відомо, що питання роботи громадського транспорту в період жорстких карантинних обмежень тепер вирішує місто; в КМДА наголосили, що обмежувати перевезення не збираються.

Фото: Kyiv.media