Водночас у місті будуть зони, у яких заборонено користуватися електросамокатами.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Раніше на електросамокатах можна було розганятись до 25 км/год, тепер – максимум до 20 км/год. А в пішохідних зонах, парках і скверах – до 14 км/год.

Важливо, що це не буде вирішуватися водієм. Сама програма, встановлена на самокатах, не дозволить їхати швидше.

Про це місто домовилася з усіма прокатними компаніями, яких у Києві – сім. Також уже визначили зони, де можна користуватись електросамокатами, а де ні.

Цікаво, що тепер програма заборонить залишати двоколісні біля станцій метро, на мостах, зелених і пішохідних зонах.

Окрім цього, місто просить прокатні компанії стежити за технічними характеристиками електросамокатів і оформити поліси медичного страхування для кожного користувача. Страховку мають виплачувати незалежно від того чи винна людина в ДТП за участі самокату, чи ні.

Щоб розуміти загальну ситуацію з прокатними електросамокатами, місто домовилося з операторами ринку про обмін інформацією.

«Надавати місту інформацію про те, у яких районах краще користуються самокатами, у які райони з яких їздять, який “час пік”, та чи є взагалі ці пікові години. Наша статистика, до речі, показує, що вже ці години є. Це все дозволить місту зробити певні висновки. Можливо, розгрузити транспортну систему, можливо, десь додати громадський транспорт, десь прибрати, бо там вже є електросамокати», – пояснив Антон Милко, представник компанії прокату електросамокатів.

Водночас Костянтин Усов, заступник голови КМДА, зазначив, що на вулицях Києва наразі вже є близько 4 тисяч електросамокатів, що передаються через режим платного прокату.

«Думаємо, що до кінця року самокатів буде близько 7 тисяч. Оскільки законодавець, ВРУ, на цей час не спромоглася врегулювати це питання – визначити статус цих засобів малої мобільності (ні самокати, ні моноколеса, ні все інше, що їздить на електродвигунах), нам треба якось наводити порядок на наших вулицях», – пояснив заступник голови КМДА.

Детальніше про уомви меморандуму розповів на своїй Facebook-сторінці Віталій Селик, столичний урбаніст.

На офіційному порталі КМДА повідомилиМеморандум про співпрацю з операторами послуг прокату електросамокатів Києва від міста підписав заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Костянтин Усов. З іншої сторони підписи поставили представники всіх 7 компаній, що сьогодні надають послуги прокату електросамокатів у столиці: ТМ «Вolt», ТМ «Kiwi», ТМ «Scroll», ТМ «BikeNow», TM «Zelectra», TM «Jet» та TM «Vzhooh».

За його словами заступника голови КМДА, зменшення максимальної швидкості – одне з головних обмежень, встановлених Меморандумом.

«Окрім цього, запроваджуються зони, де буде заборонено залишати самокати. Це історичний центр, зони навколо дипломатичних установ, окремих державних органів, правоохоронних органів, а також суб’єктів, які ведуть свою діяльність у галузі національної безпеки і оборони», – додав заступник голови КМДА.

Водночас Костянтин Усов наголосив, що в місті буде запроваджено спеціальний перелік зон, де програмним методом забороняється пересування самокатів. На під’їзді до цих зон самокат буде вимикатися. Серед таких – Пейзажна алея, пішохідна частина вулиці Сагайдачного, деякі релігійні та чутливі зони, наприклад, кладовища, а також частина зон навколо органів державної влади.

«Крім того, ми впорядковуємо точки ранкового старту. 1025 точок будуть у всіх районах Києва на чітко затверджених паркомісцях на 5 і 10 самокатів. І лише з них самокати мають стартувати. Таким чином у місті вирішиться проблема, коли після підзарядки зранку вони стоять деінде», – зазначив Костянтин Усов.

Заступник голови КМДА тако додав, що одним із важливих пунктів Меморандуму є зобов’язання операторів страхувати кожного користувача на випадок нещасних випадків і травм при використанні самокату. Поліс має покривати витрати на медичну допомогу та лікування, а також шкоду, завдану майну третіх осіб – із покриттям від 100 тисяч гривень.

«Щоб такі пригоди було легше ідентифікувати, на кожний самокат із обох боків має наноситись спеціальний номер у форматі літери і трьох цифр. Це дозволить людям скаржитися адресно, передавати інформацію так, щоб ідентифікувати порушників було легше», – зазначив Костянтин Усов.

Найбільш складним етапом переговорів, за словами заступника голови КМДА, став пункт про згоду операторів надавати місту дані, необхідні для контролю якості послуг прокату: пікові години використання самокатів, перелік місць, де самокати мають найбільший попит, динамічну теплову карту користування по годинах та днях і щотижневий звіт про інциденти з самокатами.

«Цей Меморандум – найкраща угода, яку можна укласти на сьогоднішній день. Він буде діяти, поки Верховна Рада не ухвалить закон, який визначатиме статус і порядок діяльності електросамокатів та інших засобів електромобільності. Київ іде попереду часу і попереду законодавства врегульовує реалії життя, які вже існують на наших вулицях», – підкреслив Костянтин Усов.

До слова, нещодавно в центрі Києва журналістка впала з електросамоката Bolt через відмову гальм. Їй відшкодували купоном 200 гривень.

Фото: unsplash