Водночас на інших 9 пляжах відпочинок із купанням дозволений.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

За даними КП «Плесо», станом на сьогодні, 30 червня, у Києві тимчасово не рекомендується купатися на пляжах: «Веселка», «Тельбін», «Вербне», «Пуща-Водиця», «Троєщина».

Погіршення якості води на цих пляжах спричинено спекою, яка була в столиці протягом останніх декількох днів. Наразі фахівці проводять додаткові дослідження води.

До слова, до літнього сезону 2021 року в Києві підготували та відкрили 14 пляжів. Зокрема:

  • Дніпровський район: «Молодіжний», «Венеція», «Передмістна Слобідка», «Золотий», «Дитячий», «Райдуга», «Тельбін», «Центральний», «Веселка»;
  • Оболонський район: «Вербний», «Пуща-Водиця»;
  • Деснянський район: «Чорторий», «Троєщина»;
  • Голосіївський район: «Галерна».

Цікаво, що інформацію про статус пляжів можна відстежувати за прапорами, які розміщені на кожному муніципальному пляжі столиці. Зелений свідчить про те, що купання дозволено. Жовтий – купатися не рекомендовано. Червоний – не купатися.

Окрім цього, ця ж інформація доступна на новому офіційному сайті КП «Плесо».

У КМДА також нагадали, що на пляжах столиці облаштували 26 рятувальних постів. Оперативні чергові та рятувальні підрозділи перебувають на постійному чергуванні та готові до реагування.

Безпосередньо на рятувальних постах у межах пляжів чергують близько 150 лайфгардів «Пляжного Патруля». Лайфгарди здійснюють постійне спостереження за водою, а також спільно із поліцією стежать за громадським порядком та безпекою.

До слова, Міжнародну екологічну відзнаку «Блакитний прапор» цього року отримали дев’ять міських пляжів: «Дитячий», «Золотий», «Пуща-Водиця», «Веселка», «Венеція», «Молодіжний», «Галерна», «Чорторий» і «Троєщина». Відзнака дається раз на рік.

Пляжі, які отримали «Блакитний прапор», вносяться в лист міжнародної туристичної організації як рекомендовані для відвідування та відповідають 33 критеріям.

Фото: фейсбук