Дівчата залишилися без батьків — про долю матері взагалі нічого не відомо.

Ювенальні поліцейські Києва потурбувались про двійнят з Маріуполя, батько яких загинув під час обстрілів. Про це повідомляє прес-служба поліції.

Двоє дівчаток змушені були покинути рідне місто через бойові дії. Поліцейські спільно із соціальною службою допомагають їм облаштуватись у столиці. Місцезнаходження мами сестер після обстрілів досі невідоме.

Поліцейським Дарницького управління поліції стало відомо про те, що з Маріуполя до однієї із столичних шкіл прибули двоє дівчат. У сестер загинув батько, тож вони були змушені виїхати у безпечне місце. Заступник директора школи повідомила про діток ювенальним інспекторам, аби допомогти їм влаштувались у Києві” — йдеться в повідомленні.

Сестри — двійнята, 2005 року народження. Під час спілкування з тіткою дітей копи встановили, що вона не може забезпечити для них відповідні умови проживання.

На даний час завдяки піклуванню педагогів школи, поліцейських та соцпрацівників двійнята забезпечені усіма необхідними речами та перебувають у медичному закладі. Найближчим часом Служба у справах дітей буде вирішувати питання щодо майбутньої долі сестричок” — йдеться в дописі.

Фото: Фейсбук