Чоловік наосліп «жонглює» 40-кілограмовою гирею.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Владислав Яровий із Запоріжжя сьогодні, 8 чеврня, у Києві отримав диплом Книги рекордів Гіннеса за його оригінальне «жонглювання».

Для встановлення рекорду чоловік 36 разів перекинув із руки в руку 40-кілограмову гирю. Ба більше, під час цього у Владислава були зав’язані очі.

До слова, попередній світовий рекорд – 13 обертань. Відтак, українець майже втричі перевершив свого попередника.

«Я досі не можу повірити, що нам вдалося це все подолати. Адже зібрати стільки документів, скільки “Гіннес” вимагав від нас – це дуже кропітка робота з архівом впродовж двох років. Особливо важко було підтвердити якість вагів – їхнє виробництво, калібрування тощо. Це надзвичайно складна робота. Коли ми все ж таки отримали підтвердження щодо реєстрації цього рекорду, мені здається, що ми раділи більше, ніж наш рекордсмен», – зазначила Лана Вєтрова, керівник Національного реєстру рекордів.

Водночас сам рекордсмент розповів, що тренувався рік по 5-6 занять на тиждень, щоб дійти до рекорду з 40-кілограмовою гирею.

«Я дуже радий. До цього дуже довго йшли. Мало того, що ми довго йшли до самого рекорду, та ще й довго чекали відповіді», – поділився Владислав Яровий.

Цікаво, що на цьому рекордсмен не збирається зупинятися. Наступний світовий рекорд, який чоловік планує подати до світової Книги рекордів, – обертання наосліп 40-кілограмової гирі, яка палатиме. Наразі вже готуються документи для оформлення цього рекорду.

Фото: скріншот