Крім того, перелік цільового призначення коштів розширили.

Відсоткова ставка за кредитами для малого та середнього бізнесу на час пандемії у Києві складатиме 0,01%. Таке рішення прийняли депутати Київради сьогодні на пленарному засіданні, повідомляє прес-служба установи.

Рішення підтримали 99 депутатів — таким чином вони пропонують зменшити фінансове навантаження на підприємців.

«Місто повинно сприяти бізнесу у складні економічні часи. Саме тому, підприємці мають нагоду скористатися наданими можливостями. Програма фінансово-кредитної підтримки малого та середнього бізнесу себе добре зарекомендувала під час першої хвилі пандемії COVID-19. Нею вже скористались понад 150 підприємців Києва. Частину компенсувало місто у співпраці із Фондом розвитку підприємництва. Нині впроваджені зміни допоможуть отримати кошти більшій кількості представників бізнесу», – розповіли у Київській міській раді.

Зміни до Положення про фінансово-кредитну підтримку бізнесу столиці передбачають, що на період дії посиленого карантину фінансово-кредитна підтримка від міста збільшується з 50% до 99% від суми відсотків за кредитними договорами підприємців, які таким чином зможуть отримати кредити під 0,01%.

Якщо раніше для отримання кредиту підприємству потрібно було вести господарську діяльність не менше трьох років, тепер цей термін зменшився до 1 року. Учасниками програми є 12 банків, крім того, розширився і перелік цільового призначення кредитних коштів.

А вже з наступного тижня почнинається реєстрація в «Дії» на виплату 8 тисяч.

Фото: Фейсбук