Зокрема, автобус № 2 та тролейбусм №№ 3, 9К, 34.

Про це повідомили у КП “Київпастранс”.

У повідомленні зазначили, що 18 червня буде змінено маршрути автобуса № 2 та тролейбуса № 34. Причина – продовольчі ярмарки на вул. Героїв Севастополя та вул. Йорданській.

Так, з початку руху до закінчення ярмарків рух маршрутів буде організовано:

  • автобус № 2 в напрямку руху до вул. Шолуденка – від вул. Булгакова до вул. Академіка Каблукова за діючим маршрутом, далі – бульв. Вацлава Гавела (без заїзду на вул. Академіка Каблукова та вул. Героїв Севастополя) – вул. Гарматна – просп. Перемоги до вул. Шолуденка, в зворотному напрямку за діючим маршрутом;
  • тролейбус № 34 по трасі: вул. Північна – просп. Героїв Сталінграда – вул. Маршала Тимошенка – просп. Героїв Сталінграда – просп. Степана Бандери.

Крім того, з 06:00 год. 18 червня до 23:00 год. 19 червня буде змінено маршрути тролейбусів №№ 3, 9К. Про це повідомили у Київпастрансі.  У цей час проводитимуться роботи з капітального ремонту вулиці Льва Толстого.

Рух тролейбусів буде організовано:

  • маршрут № 3 від Залізничного масиву до станції метро «Площа Льва Толстого». Для зручності пасажирів маршруту присвоєно номер 3-Д
  • маршрут № 9К від вул. Кадетський Гай до станції метро «Площа Льва Толстого». Для зручності пасажирів маршруту присвоєно номер 9-Д.

Фото: Фейсбук