Сьогодні поряд з фундаментом майбутьої школи заклали капсулу часу.

Про це повідомили в інноваційному парку UNIT.City.

Зазначають, що нова школа – це буде великий та сучасний простір з нахилом в IT і *STEM. Викладання для учнів розроблятимуть разом із експертами проєкту “Освіторія”. У шкільній програмі буде використаний досвід Сингапуру, Великобританії та Канади.

Тут буде все: музейні експозиції та куточки для експериментів, теплиця, сучасна обсерваторія, місце для проведення уроків на свіжому повітрі, лабораторії з технологій і дизайну, хімії, біології й робототехніки“, – зазначили в  UNIT.City.

Фундамент школи вже завершено. Сьогодні біля нього заклали капсулу часу, яку віднайдуть за 14 років – до випуску перших учнів.

Kyiv Media

* STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics – наука, технології, інженерія, математика) — термін, яким називають підхід до освітнього процесу, відповідно до якого основою набуття знань є проста та доступна візуалізація наукових явищ, що «дає змогу легко охопити і здобути знання на основі практики та глибокого розуміння процесів». Акронім STEM був запропонований в 2001 році для позначення тренду в освітній та професійній сферах науковцями Національного наукового фонду США. За даними досліджень, залучення 1% населення до STEM-професій, приносить економіці держави ріст ВВП на 50 млрд доларів.

Нещодавно у селі під Києвом запрацювала кримсько-татарська школа для 100 дітей.

Фото: unit.city