Переможці тендеру на ремонт внесли недостовірні відомості до актів виконаних робіт щодо їх обсягів та вартості.

Печерська окружна прокуратура столиці скерувала до суду обвинувальний акт відносно двох підрядників. Колишнього та чинного керівників підприємства судитимуть у справі про розкрадання 5,7 млн гривень на ремонті корпусу наркологічної лікарні “Соціотерапія”. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Київської міської прокуратури.

Згідно повідомлення, слідство встановило, що службові особи приватного товариства, будучи переможцями тендеру на проведення капітального ремонту лікувальних корпусів КНП “Соціотерапія”, внесли недостовірні відомості до актів виконаних робіт щодо їх обсягів та вартості.

Згідно висновку судового-економічної експертизи сума збитків становить 5,7 млн гривень.

Наразі обвинувальний акт відносно колишнього та чинного керівників підрядного підприємства за фактом привласнення коштів територіальної громади столиці, виділених на капітальний ремонт будівлі лікувального корпусу КНП “Київської міської наркологічної клініки “Соціотерапія” (ч. 5 ст. 191 КК України) скеровано до суду. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк до 12 років.

Фото: Фейсбук