Всього кияни подали 161 проект на програму співфінансування «70/30».

Київ заврешив прийом проектів для участі в конкурсній програмі співфінансування «70/30». Мешканці столиці подали 161 проект для поліпшення енергоефективності своїх будівель, повідомив директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитро Науменко.

Проекти подавали від імені ОСББ та ЖБК на загальну суму близько 412 мільйонів гивень, з яких:

  • 260 млн грн – кошти міського бюджету (63,72 %)
  • 150 млн грн  – інвестиції співвласників (36,28%).

Найбільш активними цього разу виявились ОСББ та ЖБК Дарницького району, які подали для участі в конкурсі 32 проекти. Якщо говорити про види робіт, то лідирують утеплення фасадів, заміна вікон та дверей, встановлення ІТП та модернізація внутрішньобудинкових інженерних мереж“, – зазначив Дмитро Науменко.

Він додав, що на наступному етапі комісія складе рейтинг проєктів та визначить проекти-переможці, які будуть реалізовані в 2021 році в рамках виділених бюджетних призначень на цю програму.

“На сьогодні у програмі економічного і соціального розвитку міста Києва на 2021 рік на реалізацію конкурсної програми співфінансування «70/30» передбачено, на жаль, лише 100 млн грн, а отже реалізувати всі подані на конкурс проєкти буде можливим за умови виділення Київрадою додаткового фінансування”, – зазначив директор департаменту.

Нагадаємо, раніше у «Турецькому містечку» на Солом’янці реалізували низку проектів Громадського бюджету.

Фото: Фейсбук