При цьому зранку у відділі безпеки дорожнього руху лікарка начебто перевірила водія і дала допуск до роботи.

Про це повідомляє Патрульна поліція Києва.

Аварія на стооличному Подолі сталась вчора, 11 березня, на вулиці Івана Виговського. Коли на місце аварії прибули патрульні – їм учасники автопригоди повідомили, що встигли домовитися та заявили, що не мають претензій одне до одного.

Проте патрульні запідозрили водія у нетверезості та попросили пройти тест на драгері. Результат – 0,56 проміле при допустимому рівні — 0,2.

Патрульні повідомили про подію колег з відділу безпеки дорожнього руху, а ті з’ясували, що згідно з наявними документами, кермувальник уранці пройшов огляд лікаря. Тож патрульні відділу приїхали на базу перевізника та склали на лікарку матеріали за ч. 1 ст. 129 (Допуск до керування водіїв, які перебувають у стані сп’яніння) КУпАП“, – додали в Патрульній поліції.
Лікарці загрожує штраф у розмірі 425 гривень.
Також склали протокол на водія склали протокол за керування пасажирським транспортом = у стані сп’яніння. Про подію поінформують Департамент транспортної інфраструктури та Державну службу України з безпеки на транспорті.

Нагадаємо, нещодавно у Києві зупинили водія маршрутки, алкоголь у крові якого вчетверо перевищив норму. Водія відсторонили від керування.

Фото: Фейсбук