Інформаційні таблички з номерами телефонів «гарячої» лінії розміщено на всіх вокзалах і станціях столичної магістралі.

З 1 січня 2022 року в службі воєнізованої охорони регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» запроваджено цілодобову «гарячу» лінію для повідомлень про несанкціоновані втручання в роботу залізничного транспорту та розкрадання залізничного майна. Про це повідомили у Південно-Західній залізниці.

У повідомленні зазначили, що інформаційні таблички з номерами телефонів «гарячої» лінії розміщено на всіх вокзалах і станціях столичної магістралі.

Kyiv Media

“Незалежно від часу доби скористатися цими номерами може будь-яка особа, що стала свідком чи має інформацію про правопорушення на залізниці. Телефонуючи, повідомлювач може не називати себе або взагалі надіслати інформацію за допомогою популярних месенджерів – Telegram, Viber чи Whatsapp. Оперативні групи служби воєнізованої охорони неодмінно перевірять кожне повідомлення”, – зазначили у дописі.

За словами керівника служби воєнізованої охорони Василя Левицького, “гаряча” лінія дозволить підрозділам діяти на випередження у разі несанкціонованих втручань сторонніх осіб у роботу залізниці, крадіжок майна та вантажів. Адже в більшості випадків є свідки – пасажири, залізничники чи мешканці, житло яких сусідить із залізницею. Вони бачать підозрілих осіб або підозрілі роботи на об’єктах залізничного транспорту, проте не знають, куди повідомити про такі факти.
Kyiv Media

До слова, керівництво регіональної філії не перший рік орієнтує ВОХОР на превентивні заходи у протидії розкраданням вантажів та залізничного майна. Завдяки такій позиції кількість крадіжок в 2021 році зменшилась відповідно на 10% та 30% в порівнянні з 2019 та 2018 роком.

У минулому році працівники ВОХОР не допустили жодного випадку розкрадання вантажів, притому, що для охорони було пред’явлено 445 220 вагонів у складі 49 201 поїзда. За послуги з охорони та супроводження номенклатурних вантажів Південно-Західна залізниця отримала дохід в розмірі 310 млн грн.

Kyiv Media

Упродовж 2021 року в регіонах діяльності регіональної філії було зафіксовано 294 крадіжки елементів інфраструктури, переважно пристроїв сигналізації та зв’язку. Спільними зусиллями працівників ВОХОР та Національної поліції в 99 випадках (34% від загальної кількості) зловмисників удалось затримати та притягнути до відповідальності, тим самим припинивши на криміногенних ділянках подальше розкрадання складових залізничної інфраструктури.

У разі виявлення  незаконних втручань у роботу магістралі телефонуйте на «гарячу» лінію служби воєнізованої охорони – 044-465-47-80 та 063-332-89-98.

Фото: Фейсбук