Діти залишаться вдома 11 та 12 лютого.

У Києві через погіршення погодних умов у найближчі дні погіршаться та прогнози ще більшої кількості опадів столична влада вирішила на два дні закрити садочки та школи. Про це повідомляє КМДА.

11 та 12 лютого діти залишаться вдома, тож київська влада зернулась до керівників приватних компаній та державних установ поставитись із розумінням до цієї ситуації та врахувати батькам вимушену відсутність на робочому місці як дистанційну роботу.

«Ми ухвалили оперативне рішення, що дасть змогу максимально розвантажити транспортні шляхи та мінімізувати паркування вздовж доріг, щоб дорожники могли без перешкод прибирати сніг. Тільки в столиці на сьогодні загальна кількість педагогічного персоналу разом із дітьми – майже 500 тисяч осіб. А це й логістика до місць навчання та роботи, і велике навантаження на транспортну систему міста. Тому припинення очного навчання на два дні стане реальним розвантаженням столичних автошляхів», – заявив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

У Департаменті освіти та науки зазначили, що всі педагогічні колективи готові на найближчі два дні організувати навчання в дистанційному режимі.

Нагадаємо, у Києві очікується сніг, хуртовини, а подекуди й ожеледиця. Даємо поради – що вдягати та як не впасти на льоду.

Фото: Фейсбук