Участь в донорській акції взяли також чиновники структурних підрозділів КМДА

Про це повідомили у КМДА.

Донорська акція, у якій взяли участь 66 людей, тривала протягом двох днів на базі Vcentri HUB в Шевченківському та Оболонському районах. Згалом за два дні було зібрано 131 літр крові. Така кількість крові може врятувати 200 життів.

До заходу долучилися працівники структурних підрозділів КМДА, зокрема, Департаменту суспільних комунікацій, Управління туризму та промоцій, а також Оболонської і Шевченківської районних державних адміністрацій. Акцію організував Центр публічної комунікації та інформації Департаменту суспільних комунікації КМДА спільно з Київським міським центром крові та Київської міською організацією Червоного Хреста.

Дуже приємно, що наші відкриті громадські простори Vcentri HUB розвиваються. На їх базі відбувається все більше громадських ініціатив… Ми хочемо, щоб усі активні громадяни знали, що є такі простори, де вони можуть знайти для себе щось цікаве або реалізувати власні ініціативи“, – зазначив директор Департаменту суспільних комунікацій Роман Лелюк, який теж долучився до акції як донор.

У такий спосіб організатори мали на меті поповнити міський банк крові та познайомити киян з районними відкритими громадськими просторами. Для того щоб здати кров, добровольцям потрібно було лише дотримуватися медичних рекомендацій напередодні та прийти у визначений день до одного із Vcentri HUB із посвідченням особи. Всі необхідні аналізи, реєстрацію, підготовку та забір крові організатори проводили просто на місці.

Нагадаємо, нещодавно в Олександрівській лікарні втретє імплантували в серце механізм для перекачування крові. Імплантацію провели 50-річному пацієнту, в якого були скарги на виражену задишку у стані спокою.

Фото: Фейсбук