Власник помешкання не живе в цій квартирі й начебто зловживає алкоголем.

Мешканці одного з будинків у спальному районі столиці скаржаться на свого сусіда, який нібито перетворив власну квартиру на сміттєзвалище, повідомили в ТСН.

Місцеві кажуть, що вже 6 років борються з ним, але все – марно.

Цікаво, що завалена мотлохом квартира – завжди відчинена. А власник у ній не живе – тільки зносить туди сміття. Сморід звідти розноситься по всьому під’їзду, тому мешканці постійно сперечаються зі своїм сусідом.

Власник квартири – 63-річний Юрій. Він розповів, що кілька років тому втратив роботу і почав збирати сміття через скрутне становище. Водночас побіцяв усе прибрати. Однак сусіди не вірять. Кажуть, що вже не раз чули ці обіцянки.

До слова, у пана Юрія є донька, яка живе в Бучі. Вона зізналася, що не може самостійно дати ради батькові. Також запевнила, що готова найняти людей, які б вивезли сміття. Але все це – за умови, якщо сусіди заплатять половину суми за послуги.

Цікаво, що юристи в таких випадках радять звертатися зі скаргами до правоохоронців. Тоді власника житла змусять прибрати сміття відповідним приписом. Або ж зроблять це за нього без дозволу.

Під час зйомок програми пан Юрій таки почав виносити сміття з квартири. За цим спостерігали небайдужі сусіди та дільничний.

За словами лікаря-психіатра,  така поведінка може свідчити про наявність у людини психічної хвороби. Домогтися експертизи та, у разі необхідності, примусового лікування можна лише через суд. Однак якщо таку людину не лікувати, хвороба прогресуватиме.

«Людина, у якої є обсесивно-компульсивний розлад, вона адекватна, вона розуміє, що вона робить. Просто в силу хворобливої нав’язливості, вона, допустимо, у процесі загострення свого стану не може цю ситуацію контролювати», – зазначив психіатр Владислав Сова.

Наразі ж мешканці будинку востаннє повірили пану Юрію.

Фото: скріншот