Під час будівництва використовуються найсучасніші технології і значна кількість обладнання іноземного виробництва: Данії, Німеччини, Чехії.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

У повідомленні зазначили, що ключові інфраструктурні проекти, від яких залежить стабільна життєзабезпечення міста, Київ продовжує виконувати. Зокрема, будівництво насосної станції першого підйому, яка є надзвичайно важливою частиною реконструкції міської системи відведення стоків, зараз вже на фінальній стадії.

Київ Media

«Наразі фінансовим пріоритетом є оборона. Однак є розпочаті до повномасштабного вторгнення проекти, які критично необхідно завершити з точки зору безпечного функціонування міста. Наше завдання – продовжити реалізацію тих великих проектів та робіт, які життєво необхідні Києву та його мешканцям. Каналізаційна насосна станція на Позняках наразі працює з підвищеним навантаженням. Після запуску цього обладнання система приймання та очищення стоків працюватиме більш збалансовано. І технологічні, і ресурсні питання в рамках цього проекту на особливому контролі. І ми зробимо все, щоб його завершити», – зазначив Петро Пантелеєв.

Він додав, що під час будівництва використовуються найсучасніші технології і значна кількість обладнання іноземного виробництва: Данії, Німеччини, Чехії. Із настанням осінньо-зимового періоду відбувається збільшення добової кількості опадів, температурні коливання та промерзання ґрунтів, що вкрай негативно впливає на системи та обладнання каналізаційного господарства.

Київ Media

За словами заступника голови КМДА, добова продуктивність нової станції становитиме 600 тис. куб. м/добу, а за рахунок встановлення сучасного насосного обладнання ще й планується підвищити її енергоефективність. Енергоефективні заходи, які впроваджуються при будівництві, дозволять зменшити питомі витрати на транспортування каналізаційних стоків приблизно на 30%.

Фото: КМДА