Автобуси курсуватимуть до 24 серпня.

В Києві почали вакцинувати людей в пересувних пунктах вакцинації — їх обладнують в автобусах і навіть маршрутках. Про це повідомляють кореспонденти «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Мобільні пункти працюють біля великих торгових центрів та просто в людних місцях. Сьогодні такі маршрутки є біля метро «Героїв Дніпра», ТЦ «Даринок»; дізнатися графік та місця роботи можна за посиланням.

Знімальна група телеканалу «Київ» побувала у пересувному центрі вакцинації, що на Троєщинському ринку. Пункт обладнали в маршрутці, тут вакцинують препаратами Pfizer та CoronaVac. Знайти його можна на контейнерному майданчику в глибині ринку. Охочі вакцинуватися мають пред’явити паспорт, ідентифікаційний код та декларацію з сімейним лікарем.

Відомо, що тут вакцинується багато працівників ринку, в тому числі іноземців.

«Вакцинуються більше Пфайзером, але і КоронаВаком також. Вакинація іде в нормальному темпі, багато незадекларованих, з ними реєстрація довше іде» — розповіла медсестра.

Не на камеру вакциновані пацієнти розповіли, що колотися в маршрутці не дуже зручно — мало місця і вузькі проходи.

В Департаменті охорони здоров’я КМДА повідомили, що кияни позитивно поставилися до ініціативи розміщення пунктів вакцинації в автобусах.

Дирекція департаменту закликає киян щепитися, аби уникнути захворювання на COVID-19 або ускладнень.

«Уже маємо перші світлини з мобільних пунктів вакцинації та коментарі від киян: «Гарна ідея!», «Дякую, дуже зручно!», «Щепився) несподівано, бо збирався до цього кілька місяців, все ноги не доходили!», «Привіз дідуся, вакцинувалися, їдемо за бабцею, дідусь її телефоном вже вмовив))))) Дякуємо, що відгукнулися на пропозицію міської влади!» — написали в департаменті.

Як ми повідомляли, автобуси з пунктами вакцинації курсуватимуть з 19 по 24 серпня, щепитися може будь-який громадянин України або особа, що має постійну посвідку на проживання.

Тим часом, у київському ТРЦ Blockbuster Mall відкрився запис на вакцинацію Pfizer.

Фото: Сьогодні, скріншоти