Усіх затриманих поліцейські доставили до управлінь поліції та передали слідчим для з'ясування обставин.

У Києві патрульні продовжують виявляти підозрілих осіб, що можуть бути причетними до диверсій. Про це повідомляє прес-служба поліції.

У Шевченківському районі міста патрульні виявили, ймовірно, прихильницю сепаратизму. В її телефоні інспектори побачили фото блокпостів, а також світлини листів адміністрації терористичних угрупувань на окупованих територіях України” — вказано в повідомленні.

Ще одного зловмисника патрульні затримали у Дніпровському районі. Громадянин вживав спиртні напої в громадському місці.

Під час встановлення особи чоловіка за допомогою інформаційних баз, поліцейські з’ясували, що він можливий учасник незаконних збройних формувань на окупованих територіях.

В Оболонському районі також затримали підозрілого чоловіка. У його телефоні патрульні виявили фото розміщення військової техніки, позицій, зброї ЗСУ тощо. Колабораціоніст також здійснював дзвінки на номери з кодом російських операторів.

Усіх затриманих поліцейські доставили до управлінь поліції та передали слідчим для з’ясування обставин.

Робота з виявлення підозрілих осіб, які можуть здійснювати диверсійно-розвідувальну діяльність триває. Якщо ви помітили громадян, які можуть бути диверсантами, розвідниками тощо, негайно повідомляйте про це до поліції” — наголошують в поліції.

Фото: Фейсбук