Майже щодня під час перевірки документів патрульні виявляють ймовірні підробки, повідомили в поліції.

Днями інспектори мотопатруля у Шевченківському районі зупинили мотоцикл Kawasaki за порушення правил дорожнього руху. Під час перевірки документів та огляду транспортного засобу патрульні встановили, що мотоцикл переобладнаний з порушенням норм і правил, а номерний знак належить іншому транспорту, повідомляє прес-служба поліції.

Крім того, 23-річна кермувальниця надала поліцейським свідоцтво про реєстрацію невстановленого зразка.

Також 13 червня на одному з блокпостів у Дніпровському районі 25-річного керманича мотоцикла Kawasaki інспектори зупинили для перевірки документів. Патрульні виявили у свідоцтві про реєстрацію явні ознаки підробки: відсутність голографічного захисту, мікротексту та невстановлений шрифт.

Невдовзі в Подільському районі 37-річний водій мотоцикла Yamaha XJ600 спробував ввести в оману охоронців порядку, повідомляє поліція.

Мотоцикліст надав для перевірки, ймовірно, підроблене свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Інспектори помітили підроблений бланк документа, невідповідний шрифт, кустарний спосіб друку. А мотоцикла з вказаним номером рами взагалі немає в електронній базі.

У всіх випадках патрульні викликали на місце події слідчу-оперативну групу, яка надасть правову кваліфікацію діям затриманих.

Фото: Фейсбук