У водіїв-боржників, які не сплачують штрафи за суттєве перевищення швидкості на міських автошляхах, Державна виконавча служба почала вилучати транспортні засоби.

Відповідним відео про вилучення автівки в Києві 17 листопада поділився заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко.
У власника Тойоти 25 несплачених штрафів: “За підтримки колег з МВС, оголошуємо законний «бій» злісним порушникам швидкісного режиму в місті та нетверезим водіям. Почали з Олексія Олександровича-власника Тойоти. 25 несплачених штрафів та кермування містом на швидкості 147 км/год, це стиль життя. Незаконний”, – повідомив Гайченко.
Відмітимо, така радикальна позиція Мін’юсту спричинена резонансними ДТП у Харкові. Власне, вилучення авто водіїв-боржників, які перевищують швидкість, розпочали саме там. З 17 листопада цю ініціативу реалізовують у столиці, а згодом – і по всій Україні.

Поки що умовна “цифра реагування” — це перевищення швидкості у 150 км на годину. Виконавча служба за наявності законних підстав буде ініціювати та проводити спільно з працівниками МВС вилучення за борги автомобілів таких “швидкісних” порушників.

Фото: піксабей