Акарицидні речовини, які застосовуються для боротьби з кліщами, вже за 2-4 години шкідливі для людей та тварин.

Про це повідомили у КП УЗН Святошинського району.

У повідомленні зазначили, що вранці 14 червня спеціалісти провели обробку найбільшого парку «Совки» від кліщів. Першочергово обробили найбільш відвідувані території, зокрема, вздовж пішохідних доріжок, біля дитячих та спортивних майданчиків, поруч з альтанками. Відомо, що акарицидні речовини, які застосовуються для боротьби з кліщами, вже за 2-4 години шкідливі для людей та тварин.

“Обираючи місця для відпочинку, слід пам’ятати, що кліщі люблять прохолодні темні вологі місця. Пік розмноження цих комах припадає на періоди, коли температура повітря становить близько 26 градусів Цельсія, тобто травень-червень та серпень-вересень. Крім акарицидної обробки, постійно проводяться також профілактичні заходи на територіях відпочинку. Так, запобігти розмноженню кліщів допомагає вчасне викошування травостою, видалення сухостою, прибирання захаращеності, прорідження чагарників, прибирання опалого листя та постійні санітарні прибирання територій”, – зазначили комунальники.

Як ми писали раніше, у парку “Совки” 14 червня проводитимуть акарицидну обробку: киян закликали утриматися від прогулянок.

Фото: Фейсбук