Центри відремонтують в рамках міської цільової програми «Захисник Києва» на 2022-2024 роки.

Про це повідомили у Київській міській раді.

У повідомленні зазначили, що міська влада продовжує реалізовувати заходи щодо підвищення ефективності функціонування системи територіальної оборони міста Києва та інших складових сил оборони держави, зокрема Київського міського та районних в місті Києві територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

«З часу повномасштабної збройної агресії рф проти України Київський міський та районні в місті Києві територіальні центри комплектування та соціальної підтримки виконують стратегічні завдання щодо обороноздатності міста Києва та держави в цілому. Зокрема центри проводять мобілізацію, допомагають комплектувати військових частин Збройних Сил України та інших формування, організовують перевезення військовослужбовців до місць проходження служби, а також щоденно проводять медичний огляд осіб, які підлягають призову. Співробітники працюють безперервно та щоденно надають послуги десяткам громадян. Наразі необхідно провести капітальні ремонти будівель, у яких розміщено центри, задля покращення якості умов праці», – розповів секретар Київради Володимир Бондаренко.

Він додав, що рішенням було внесено зміни до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022–2024» роки» та збільшено фінансування.

Фото: Фейсбук