За 5 сніжних днів столичні інспектори благоустрою внесли понад 2 000 приписів та склали майже 300 адміністративних протоколів за неякісне снігоприбирання.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

У повідомленні зазначили, що інспектори благоустрою цього тижня посилено чергують на вулицях Києва.

«Сьогодні маємо відлигу, інспекція цілеспрямовано відпрацьовує розчищення накрижень та бурульок, особливо на будинках більш старої забудови. Нагадаю, що саме власники несуть особисту відповідальність за прибирання снігу із балансової території, криги з дахів. Інспекція міського благоустрою це ретельно контролює: вносить приписи – таких понад 2 тисячі, складає протоколи – їх більше трьох сотень з початку тижня», – зазначив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

Він зауважив, що за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, штраф за ігнорування Правил благоустрою в частині прибирання снігу, на фізичних осіб сягає 340-1360 грн, на юридичних – 850-1700 грн.

І закликав балансоутримувачів усіх форм власності допомагати місту та чітко дотримуватись вимог Правил благоустрою. Адже столиця має бути стовідсотково безпечною, як для водіїв, так і для пішоходів.

Нагадаємо, з січня столична інспекція благоустрою працює в новій уніформі.

Фото: КМДА