Наразі триває тендер на реконструкцію вулиці Стеценка і прилеглих магістральних шляхів.

Відповідний тендер оприлюднено на сайті Prozorro.

Планується провести реконструкцію ділянки довжиною 4 кілометри – це частина вулиці Стеценка від проспекту Палладіна до площі Валерія Марченка (колишня Інтернаціональна площа).

Тендер опублікували у серпні і прийом заявок тривав до 10 жовтня. Початок аукціон був запланований на 20 жовтня, подалися три компанії. Одну пропозицію відхилили через проблеми із документацією. Замовник – комунальне підприємство “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва” – має обрати підрядників серед двох претендентів.

Згідно із тендерною документацією, у ремонт закладається 2,8 млрд гривень і відводиться 7 років (85 місяців). За ці гроші і терміни планується, зокрема, ліквідувати круговий рух на перетині вулиць Стеценка та Туполєва. Також потрібно буде виконати наступні роботи:

  • заміна підземних комунікацій
  • ремонт тротуарів
  • облаштування нових зупинок
  • облаштування освітлення
  • облаштування велодоріжок та ін.

В. о. директора комунального підприємства Дмитро Котлубей розповів “Апострофу”, що реконструкція істотно поліпшить стан доріг, а дворівневі розв’язки збільшать пропускну здатність і забезпечать безперервний рух транспорту на дорогах. Це, врешті домоможе побороти затори.

На цій ділянці ля підвищення безпеки руху транспорту і пішоходів передбачається:

  • – встановлення направляючого пішохідного та бар’єрного огородження;
  • – підвищення шорсткості поверхні проїзної частини, поліпшення технічного стану дороги;
  • – перерозподіл транспортних потоків і зменшення аварійності на транспорті.

Цей об’єкт, за словами представника замовника робіт, включено до переліку заходів будівництва транспортних розв’язок різного рівня, розроблених КО “Інститут генерального плану м Київ” відповідно до чинного Генплану Також об’єкт є частиною комплексної схеми транспорту столиці. До того ж, реконструкція повинна забезпечити зручне сполучення між Кільцевою дорогою Києва і Окружною навколо Києва, розвантажити район Сирець, площу Шевченка і проспект Перемоги.

У дирекції будівництва дорожньо-транспортних споруд зазначили, що тривалість реконструкції обумовлена ​​тим, що вона буде проводитися в чотири черги. На час робіт окремі маршрути муніципального транспорту змінять графік руху.

Дмитро Котлубей зазначає, що термін будівництва може бути скорочений при наявності відповідного фінансування в Програмі економічного і соціального розвитку Києва.

Роботи по реконструкції почнуться відразу після того, як виберуть підрядника і дадуть йому дозвіл на будівництво. Торги тривають.

Фото: скріншот