Йдеться про будівельні відходи, листя чи гілля, які відзвозяться на сміттєзвалище №6.

Про це повідомив депутат Київської міської ради Олег Костюшко.

За його словами, вже відбулося перше засідання робочої групи щодо організації впровадження ідеї з електронними талонами для захоронення будівельних відходів на полігоні великогабаритних та будівельних відходів №6. Дану послугу хочуть інтегрувати в мобільний застосунок «Київ Цифровий».

«Ми хочемо оцифрувати та максимально спростити наявний паперовий процес отримання та перевірки талонів на сміття, щоб кожен киянин міг легально, швидко та легко через смартфон придбати талони на своє великогабаритне сміття, будівельні відходи, листя чи гілля», – сказав Олег Костюшко.

На сьогодні для того, щоб отримати паперовий талон для вивезення сміття на полігон, приватній особі необхідно витратити багато часу та паперів ресурси: надавати довідки, копії документів, чеки про сплату. Це ніяк не допомагає людині легально утилізувати відходи, які утворилися внаслідок будівництва або ремонту.

«Складнощі з отриманням паперових талонів, на жаль, призводять до того, що сміття вивозять у лісосмугу, на поле або кидають під баки біля багатоквартирного будинку, тому ми запропонували опрацювати це питання та інтегрувати дану послугу в мобільний додаток «Київ Цифровий», щоб людина у декілька кліків могли придбати електронний талон», – додав депутат.

Зазначимо, ідея з електронними талонами на вивіз сміття стосується тільки фізичних осіб, які проживають в Києві та мають договір на вивезення сміття.

Нещодавно на Совках на місці стихійного сміттєзвалища  встановили відеонагляд. Порушників, які викидають сміття, буде видно навіть вночі.

Фото: Фейсбук