З метою розвитку безбар'єрності у Києві планують створити мапу доступності.

Такий проєкт рішення за ініціативою депутатки Київської міської ради Євгенії Кулеби розглянули під час засідання Постійної комісії Київської міської ради з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг.

За словами депутатки Київської міської ради, заступниці голови Постійної комісії з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг Ксенії Семенової, проєкт рішення передбачає позначення безбар’єрних маршрутів та доступних для маломобільних людей місць на мапі інформаційно-аналітичної системи «Управління майновим комплексом територіальної громади міста Києва», а також включення відповідного сервісу до додатка «Київ Цифровий».

«Концепція проєкту повністю відповідає національній стратегії безбар’єрності. Така мапа дозволить нам не тільки зробити навігацію у Києві зручнішою, але і зрозуміти, як нам рухатися до повністю безбар’єрного і зручного міста», – зазначила Ксенія Семенова.

Депутатка додала, що проєкт рішення та майбутню концепцію безбар’єрності буде обговорено з громадськістю у сьогодні, 14 липня, у сквері біля Михайлівської площі. Початок – о 19:00.

Для участі у зустрічі необхідно заповнити форму.

Фото: КМДА