А також колектори та каналізаційні колодязі.

У Києві триває очистка і ремонт систем зливостоків з залученням нової спецтехніки. Про це повідомляє прес-служба «Київавтодору» у Facebook.

В усіх районах міста гідрослужби першочергово очищають решітки зливоприймачів від сміття, для розчистки оглядових колодязів використовують спеціалізовану техніку — зокрема, МОКи (механізми для очистки колодязів) й причіпи.

«Очищають і колектори дощової каналізації. Новий помічник для цього – сучасна комбінована каналопромивочна машина, яка поєднує функції гідромонітору і мулососу. Її придбали наприкінці минулого року. Завдяки високому тиску спецмашина пробиває засмічення підземних мереж та відкачує мул. Крім того, вона оснащена потужною пилкою, якою обрізають коріння, що проросло у колектор» — повідомляє підприємство.

Також гідробригади займаються також ремонтом дощоприймальних колекторів, заміною пошкоджених елементів оглядових колодязів і підняттям решіток зливостоків на проектні відмітки.

Автодорівці кажуть, що загалом парк спецтехніки і обладнання для роботи гідрослужб відомства збільшено — нині це вже 73 одиниці.

Як ми повідомляли, у КМДА розказали, як киянам добитися ремонту ліфтів у будинках.

Фото: Фейсбук