Скільки коштує життя і здоров'я близької людини, яка потрапила до мережі наркозалежності? Ми впевнені, що не дорожче за дзвінок у клініку «MedicoMente».

Проблема наркоманії в Україні та світі стоїть як ніколи гостро. Сучасні методи тестування не встигають за постійними змінами над ринком наркотиків. Лікарі відзначають, що все більше залежних людей вживають не лише відомі наркотики, а й різні синтетичні та напівсинтетичні суміші. Частина навіть не внесена до списку заборонених. А їх незрозумілий склад завдає значної шкоди здоров’ю.

Але наркоманія – не вирок. Лікарі клініки «MedicoMente» проводять ефективне лікування наркоманії Київ з високим відсотком повного одужання або тривалої ремісії. Насамперед тому, що ставляться до залежних людей як до пацієнтів, які потребують не тільки медикаментозної, а й психологічної допомоги.

Однією із проблем залишається пізня діагностика наркоманії. Близькі люди не завжди можуть розпізнати проблему вчасно, а багато хто не готовий її визнати. Сам наркоман не може відразу оцінити ту непоправну шкоду, яка завдає його здоров’ю «невеликих» доз, а коли розуміє – зупинитися вже не може. Те, що його повільно вбивало, тепер дає тимчасове полегшення. Кожна нова доза знімає симптоми ламання. І кожна нова доза поступово збільшується, доки стане смертельною.

Ознаки залежної від наркотиків людини:

 • Часті перепади настрою, неприродна апатія чи збудження
 • Відсутність апетиту чи постійний голод
 • Виснаженість
 • Неприродно розширені або звужені зіниці
 • Сплутана мова
 • Порушення координації рухів

Як умовити наркомана розпочати лікування?

У дуже поодиноких випадках наркоман сам приймає рішення позбутися залежності. Крім цього, якщо він не становить небезпеки і дієздатний, його не можуть піддати примусовому лікуванню. До слів родичів він навряд чи прислухається, тож розмову з наркозалежним краще проводити досвідченому наркологу-психологу. У клініці «МедікоМенті» працюють кваліфіковані психологи, які під час безкоштовної консультації допомагають залежному прийняти важливе рішення.

Лікування наркоманії

Київський центр сучасної аддиктології «MedicoMente» вже понад 6 років успішно лікує наркоманів. Для цього в клініці створено всі необхідні умови:

 • Комплексне обстеження пацієнтів із виявленням супутніх захворювань
 • Проведення ультрашвидкої опіоїдної детоксикації (УБОД) у палаті інтенсивної терапії
 • Очищення організму від інших психоактивних речовин та їх похідних
 • Відновлення роботи внутрішніх органів
 • Психотерапія

Kyiv Media

Очищення організму дає змогу знизити фізичну залежність від наркотиків, але не вирішує проблеми. Тому велика роль приділяється психотерапії, під час якої знижується психологічна залежність, проробляються помилки, відбувається адаптація пацієнта до здорового способу життя.

Ваш дзвінок до клініки «MedicoMente» – перший крок до здорового та повноцінного життя без наркотиків.

Фото: прес-служба