Ресторанний ринок у Києві зменшився вдвічі, але найтяжче довелося барам.

Від початку війни у Києві залишаються зачиненими щонайменше третина закладів, повідомила у своєму Фейсбуці співзасновниця Національної ресторанної асоціації України Ольга Насонова.

За її словами, ресторанний ринок у Києві зменшився вдвічі й лише близько 20% відкритих закладів громадського харчування завантажені. Вона прогнозує, що шанси «вижити» мають два формати – кав’ярні та пекарні.

«При цьому найкраще почуваються кіоски з шаурмою» — констатує Насонова.

Натомість найгірше, зі слів Насонової, київським барам через комендантську годину.

«Кав’ярні почуваються дуже добре, зрештою, ще багато хто може дозволити собі каву Комендантська година повністю зруйнувала київські бари, закінчити пити до 9 вечора важко звикнути» — пише вона.

Також, з її слів, “індекс київської препічки” теж виріс.

«Традиційна черга на київську Перепічку стала ще більшою, ніж до війни. Індекс валюти росте – вже 30 грн, для економістів ці цифри говорять багато. Спальні райони виглядають більш живими, ніж в місцях повністю мертвий центр. Неможливість виправити проблеми з автомобілем та перевезеннями, людей на масу, як в умовах пандемії. Кажуть, ще мільйон киян не повернувся. Можливо, серед них були найбільш платежі, які зараз витрачають свої гроші в інших містах та країнах. Але кіоски з шаурмою почуваються краще, ніж всі зараз. Проста та дешева їжа – тренд найближчих місяців, а самотні чоловіки – головна аудиторія» — каже експертка.

Нагадаємо, станом на кінець квітня у Києві повернулись до роботи 40% кафе та ресторанів.

Фото: Фейсбук