у Києві є близько 5000 будинків, які мають складну і специфічну конфігурацію підключення і в таких будинках різні квартири підпадають у різні гілки відключень

Про це повідомили у пресслужбі компанії Yasno.

“Наразі частина адрес відсутня в графіку, але вже завтра графіки будуть покривати практично весь Київ. По цих адресах відповідність відключень до графіків має бути близькою до 100%”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у Києві є близько 5000 будинків, які мають складну і специфічну конфігурацію підключення і в таких будинках різні квартири підпадають у різні гілки відключень. Адреси таких будинків будуть тимчасово виключені з сервісу перевірки графіків відключень. Це значить, що якщо якоїсь адреси не буде в переліку, то наразі немає можливості встановити точний час відключення за такою адресою.

“Розв’язання цієї проблеми вже готується і ми сподіваємось, що найближчими днями отримаємо уточнену інформацію від оператора системи розподілу й за такими адресами”, додали у компанії.

Як ми писали, на сайті ДТЕК “Київський електромережі” є графік адрес стабілізаційних відключень електроенергії, там споживачі розділені на три групи. Кожна група буде відключатися у визначений проміжок часу, поки діятиме розпорядження НЕК “Укренерго” на проведення стабілізаційних відключень. 

У ДТЕК зазначили, що у відключеннях може бути невелика похибка в межах 30-40 хвилин для перепідключення електропостачання між групами.

Фото: Відкриті джерела