Журналіст загинув 20 липня 2016 року.

У четверту річницю загибелі журналіста Павла Шеремета в Києві відкрили пам’ятний знак на його честь. Про це повідомляє «Українська правда».

Меморіал встановили на вулиці Івана Франка неподалік будинку, де жив журналіст, та місця, де він загинув. На церемонію відкритя прийшли колеги та друзі загиблого.

Чотири роки минуло з дня смерті Павла.

Опубліковано Masi Nayyem Неділя, 19 липня 2020 р.

Створив меморіал скульптор Назар Білик. Пам’ятник відлито у вигляді зім’ятого аркуша паперу з ім’ям і прізвищем загиблого журналіста.

Павло Шеремет загинув під час вибуху автомобіля 20 липня 2016 року у Києві. Прокуратура кваліфікувала інцидент як умисне вбивство; за версією слідства, журналіста вбили для дестабілізації ситуації в Україні.

Президент Володимир Зеленський поклав особисту відповідальність за розслідування цього вбивства на міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

12 грудня 2019 року Аваков повідомив про затримання підозрюваних в причетності до вбивства Шеремета. Ними начебто виявилися колишні військові ЗСУ, добровольці та волонтери. Громадські активісти заявляють, що слідство досі не надало переконливих доказів причетності затриманих до вбивства Шеремета.

Фото: УП