Після інциденту у компанії з прокату пообіцяли зв'язатися з Олександрою і допомогти в лікуванні.

Інцидент стався у парку Шевченка кілька днів тому, повідомляє ТСН.

У результаті такої поїздки у киянки Олександри Маслової розбите обличчя і забій ноги. Аби приховати синець під оком, Олександра вже три дні ходить в сонцезахисних окулярах. Дівчина каже, що їхала з невеликою швидкістю – 10 км/год, коли в електросамоката відмовили гальма. Загалом поїздка тривала кілька хвилин.

Одразу після інциденту дівчина написала представникам компанії, яка здає на прокат електросамокати, відправила фото свого травмованого обличчя. Каже – поки відповіді не отримала.

Як прокоментував Антон Милка – представник компанії, яку Олександра звинувачує у порушенні техніки безпеки – кожен клієнт, який користується послугами оренди їх самокатів, застрахований. Максимальна сума компенсації — 200 тисяч гривень.

Все залежить від ситуації. Якщо ви травмувалися на самокаті, потрібно про це написати у додатку компанії і там можуть компенсувати чеки з аптеки. Але є ще один варіант – краще одразу звернутися до страхової служби, одразу підтвердити, що вона була користувачем нашого самокату і подальші дії – їй вже підкажуть, що краще зробити“, – зазначає Антон Милка.

Нині в Україні досі немає законодаства, яке би визнавало існування такого траснпорту. А отже й немає чіткого пояснення і правил, як таким електротранспортом користуватися. Тож поки у компаніях прокату самокатів радять послуговуватися тими ж правилами, які існують для велосипедистів. Хоча прислухаються до рекомендацій не всі.

Kyiv Media

Яскравим доказом цьому є нещодавній інцидент, який стався із відомим ведучим Майклом Щуром у центрі Києва – у нього відбувся конфлікт із хлрпцем на самокаті. дійшло до того, що ведучий пішов писати заяву в поліцію і йому навіть зателефонував сам заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Щоправда пізніше, розібравшись у питанні, Майкл Щур з’ясував, що люди на самокатах в українському законодавстві прирівнюються до пішоходів.

Додамо, у Києві існує три служби, які здають у прокат електросамокати: Bolt, Kiwi та Scroll.

Фото: фейсбук, скріншот