Зокрема, на проспекті Науки, вулицях Іллєнка та Ползунова.

Про це повідомили у КМДА.

Kyiv Media

Як повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко, дуже часто такі пункти облаштовують біля шкіл та в житлових дворах. Через що мешканці постійно скаржаться на сміття та людей з асоціальною поведінкою, які збираються навкого таких пунктів.

Kyiv Media

«Особисто я вітаю наявність пунктів, де кияни можуть здати на переробку папір, пластик, скло. Вважаю, що їх має бути якнайбільше, адже це екологічно правильна історія. Але не в тому випадку, коли такі пункти стоять незаконно, самовільно захоплюють територію навколо, біля них місяцями не прибирається сміття, збираються люди з асоціальною поведінкою, розпивають спиртне та заважають мешканцям», – зазначив Тимур Ткаченко.

Kyiv Media

За його словами, вже демонтували три незаконні споруди, де власники облаштували пункти приймання вторсировини: на проспекті Науки, вулицях Іллєнка та Ползунова. Усі вони великогабаритні – кожна з них займала близько 20 квадратних метрів. Фахівці КП «Київблагоустрій» під час демонтажу застосували великогабаритну техніку –платформу-тягач.

Kyiv Media

«Пункт на Ползунова знаходився неподалік Центрального залізничного вокзалу. Там люди з асоціальною поведінкою облаштували звалище сміття. Розпочали демонтаж наші фахівці не одразу: невідомі особи забарикадувались всередині, чинили супротив. Змогли виконати законні вимоги завдяки співробітникам Нацполіції», – розповів в. о. директора КП «Київблагоустрій» Микола Бойко.

Kyiv Media

За його словами, роботи з демонтажу незаконних пунктів вторинної сировини продовжаться й надалі.

Kyiv Media

До слова, Офіційні пункти приймання вторинної сировини в Києві розміщені на інтерактивній карті ТОВ «Київміськвторресурси» – за посиланням. 

Фото: КМДА