Лідерка збірної України Влада Нікольченко змагання пропустить.

Попри всі перепони, вже цього тижня у Києві відбудеться чемпіонат Європи з художньої гімнастики. Про це повідомляє офіційна Facebook-сторінка заходу.

Змагання триватимуть з 26 до 29 листопада у столичному Палаці спорту; обов’язкова умова — дотримання усіх карантинних вимог, негативні ПРЛ-тести представників усіх делегацій.

«Ми зробили все можливе і неможливе для того, щоб ці змагання відбулися цього року в Києві. 23 країни, які приїжджають на Чемпіонат, створюють подвиг заради спорту – щоб зберегти гімнастику і зберегти Олімпійські ігри. Психологічно, фізично і морально було важко пережити цей рік. Я щаслива від того, що Україна зараз демонструє – за спорт варто боротися» – заявила під час прес-конференції з нагоди старту чемпіонату перший віце-президент Української федерації гімнастики Ірина Дерюгіна.

Чемпіонат відбудеться без глядачів, участь у ньому візьмуть представниці 23 країн. Низка країн відмовилися від участі через пандемію та випадки захворювання у своїх командах. Деякі країни, як наприклад Болгарія, будуть представлені лише в індивідуальних змаганнях.

Україна буде представлена у повному складі, однак сьогодні стало відомо, що лідерка нашої команди Влада Нікольченко не візьме участь у європейській першості.

Нагадаємо, сьогодні у Києві «Динамо» прийматиме «Барселону».

Фото: фейсбук